Kabinový kufr se skrytou rozšiřitelností objemu

Vyprodáno
Kód: 2362
3 190 Kč / ks 2 636 Kč bez DPH
Kategorie: Kufry
Záruka: 3 roky
Počet koleček: 4
Zamykání: TSA kódovací zámek
Expandér: ano
Barva: černá
Barva- upřesnění: černá s červenými prvky
Velikost: příruční
Rozměry ( v cm): 55x40x20
Hmotnost (v kg): 2,4
Objem (v litrech): 40 /43/
Materiál: polyester
kufrland americantourister airbeat 55spinner (1)
Dostupná kvalita
ZdarmaZdarma

Zavazadlo nové řady Airbeat se svým expandérem může přizpůsobit podmínkám běžných leteckých společností, či "avantgardním" jako je Ryanair. :-)  Zavazadlo je vyrobeno ze 100% polyesteru, vypadá velmi elegantně a podle posledních módních trendů. 

K výbavě patří čtyři velmi kvalitní zdvojená kolečka a stejný počet dobře šitých pevných madel. Navíc má teleskopické, vysunovací (až do výše 104 cm). Hlavní zip lze uzamknout do integrovaného kódovacího TSA zámku. Zvláštností je expandér, který se ukáže až po otevření hlavním zipem.

Vnitřní prostor je řešen standardně. Dvě kapsy doplňují fixační popruhy a to na obou stranách. 

 

Klady a zápory:

plus solidní značka, moderní design, možnost navýšení objemu

minus hodila by se jmenovka

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

kufrland-americantourister-logo

American Tourister nabízí rozsáhlou modelovou řadu kvalitních cestovních zavazadel, která jsou svěží, zábavná a barevná za dostupnou cenu. Díky prosazované vysoké kvalitě nabízí kolekce značky American Tourister kombinaci stylu a praktičnosti a pokrývá širokou škálu cestovních zavazadel, ideálních pro všechny vaše další cesty za zábavou. Všechno začalo v roce 1933, kdy zakladatel společnost Sol Koffler věnoval své celoživotní úspory k rozjetí společnosti zabývající se výrobou zavazadel ve městě Providence na ostrově Rhode Island. Jeho snem bylo vytvořit důmyslný kufr, který by mohl prodávat za jediný dolar. V roce 1945 se začalo vzmáhat cestování letadlem a proto byla vysoká poptávka po lehkých zavazadlech. Společnost American Tourister představila zavazadlo Hi-Taper, které bylo lehčí a snáze ze balilo. V 50. letech společnost experimentovala s novými materiály, aby vyrobila první zavazadlo z lisovaného materiálu na světě. Výrazně moderní design byl dokonale schopen odolat i hrubému zacházení. Když později v 60. letech došlo k prudkému rozmachu mezinárodního cestování, byla společnost American Tourister první, která „vyzkoušela svá zavazadla za letu“ díky personálu velkých leteckých společností. V roce 1993 byla společnost American Tourister zakoupena společností Samsonite a vytvořilo se tak spojení největších výrobců zavazadel na světě. Značka i nadále pokračuje v růstu a svou činnost vyvíjí ve více než 90 zemích celého světa. Značka American Tourister je jednou z předních značek zavazadel, která má důvěru po celém světě.