Airwave VTT BIO Black

Sada prvních BIO kufrů černé barvy

Můžeme doručit do:
29.1.2020
Skladem (1 sada)
Kód: 6541
Značka: EPIC
11 070 Kč –9 % 10 070 Kč / sada 8 322 Kč bez DPH
Kategorie: Kufry
Záruka: 5 LET
Počet koleček: 4
Zamykání: TSA kódovací zámek
Expandér: ne
Barva: černá
Rozměry ( v cm): S- 55x40x20 M- 65x45x25 L- 75x52x28
Hmotnost (v kg): S- 2,4 M- 3,4 L- 4,3
Objem (v litrech): S- 36 M- 67 L- 94
Materiál: biolite
kufrland epic airwavebio black (6)
Dostupná kvalita
ZdarmaZdarma 11 070 Kč –9 %

Airwave VTT Bio je pevnější a lehčí díky použití materiálu Trifilon Biolite a technologie vstřikování VTT. Díky této speciální Bio verzi si Epic udržuje pověst progresivní a průkopnické značky, které klade důraz na přírodu. Materiál je vyráběný Ve Švédsku za použití konopních vláken. Tento materiál je vysoce elastický, nárazuvzdorný a odolný proti únavě. Navzdory této pevné skořepině se podařilo zachovat poměrně nízkou hmotnost. Čtyři dvojitá kolečka madla zip a panty jsou v černém provedení a hezky doplňují schránku.

Zajímavostí zipu je jeho vodovzdorná ochrana v případě vlhkého počasí. Teleskopické madlo můžeme vysunout do výšky 105 cm. Pevné kovové koncovky zipu se zamykají do kódovacího TSA zámku a vnějšek doplňuje jmenovka na zadní stěně. Vnitřek nabízí síťkou oddělený prostor a fixační popruhy na obou stranách. 

Klady a zápory:

plus pětiletá záruka, odolnost, solidní cena, ochrana zipu, revoluční BIO technologie

minus protože skořepina je lisovaná z přírodního materiálu, její struktura není zcela čistá (viz. foto). U černé verze však toto není viditelné.Také vůně nepřipomíná plast, ale spíše přírodu. ( je tohle vůbec zápor?) :-)

 Výsledek obrázku pro materiál trifilon

 

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

kufrland-epic-logo_2

Epic je švédský výrobce zavazadel vyznačující se velkou progresivitou, inovací výroby, nových technologií, novými zlepšeními a v neposlední řadě šetrným přístupem k přírodě. Stojí za ní společnost Travel Innovation. U jejich modelů je vidět skutečná kreativita a umělecká vášeň, proto lze některá zavazadla s nadsázkou označit za umělecká díla. Z těchto důvodů jsou kufry a jiné výrobky značky Epic stále více vyhledávané zejména u mladých lidí, nebo těmi, kteří se rádi obklopují hezkými věcmi.