Velké zavazadlo vyšší třídy s originální konstrukcí

Vyprodáno
Kód: 4546
Značka: STRATIC
4 590 Kč / ks 3 793 Kč bez DPH
Kategorie: Kufry
Záruka: 5 LET
Počet koleček: 4
Zamykání: TSA kódovací zámek
Expandér: ano
Barva: šedá (stříbrná)
Barva- upřesnění: šedá (stone grey)
Velikost: velký
Rozměry ( v cm): 80x46x28
Hmotnost (v kg): 2,67
Objem (v litrech): 89/102
Materiál: polyester
kufrland stratic floating grey (1)
Dostupná kvalita
ZdarmaZdarma

Zavazadlo je největší z úspěšné série Floating, která se vyznačuje odlišným způsobem zavírání. Velkým kladem je také díky výrobním technologiím dosažená nízká hmotnost. Tuto vlastnost doplňuje velký objem, který lze ještě navýšit expandérem. Teleskopické madlo lze vysunout až do výšky velmi komfortních 108 cm. Nechybí ani skvěle navržená pevná madla navrchu i zboku kufru. Čtyři kvalitní dvojitá kolečka zespodu doplňuje spodní úchytka a chránič před poškozením. Zboku najdeme schovanou jmenovku. Velmi důležité jsou dvě objemné přední kapsy.

Objemný vnitřek doplňují fixační popruhy, velká síťovaná kapsa a jako bonus výrobce přikládá stylovou nákupní tašku. V této kategorii je také samozřejmostí integrovaný kódovací TSA zámek.

Klady a zápory:

plus velký objem , nízká hmotnost, skvělá výbava

minus o stupeň vyšší cenová třída

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

kufrland-stratic-logo

Německá firma Stratic byla založena po válce v roce 1946. Název byl inspirován stratosférou, což mělo evokovat vznášení se vzduchem a lehkost. Proto i logo firmy znázorňuje horkovzdušný balón. Kromě lehkosti jsou pro firmu příznačné také funkčnost, inovace a design. Společnost sídlící nedaleko Frankfurtu vede již třetí generace. Každý produkt je navrhován s možností změn a inovací. Firma je dnes jedním z mála výrobců, jejichž produkty se mohou pyšnit označením Made in Germany. Inovativnost dokazuje několik patentů, které firma vlastní a dobrý design zase mezinárodně uznávané ceny v tomto oboru. Výrobky se prodávají po celé Evropě i Asii.