Swift Red

Sada dvou látkových zavazadel červené barvy

Můžeme doručit do:
22.10.2019
Skladem (3 sada)
Kód: 2091
Značka: CAVALET
3 380 Kč –15 % 2 880 Kč / sada 2 380 Kč bez DPH
Kategorie: Kufry
Záruka: 5 LET
Barva: červená (oranžová)
Barva- upřesnění: červená
Rozměry ( v cm): S- 54x37x20 M- 71x44x27
Hmotnost (v kg): S- 1,9 M- 2,6
Objem (v litrech): S- 35 /44/ M- 68 /80/
Expandér: ano
Zamykání : S- ne M- TSA kódovací zámek
Materiál: polyester
Počet koleček: S- 2 M- 4 L- 4
kufrland cavalet swift (30)
Nízká cena
ZdarmaZdarma 3 380 Kč –15 %

Model Swift je velice oblíbený díky skvělému poměru cena vs. výbava. Model vřele doporučujeme všem příznivcům textilních zavazadel, kteří za minimální investici dostanou parametry skutečně moderního zavazadla.

Mezi hlavní přednosti patří možnost navýšení objemu u všech velikostí, včetně kabinové verze, což nebývá obvyklé. Nejmenší verze má dvě kolečka, střední a největší čtyři. Tyto dvě mají dokonce kódovací TSA zámek a boční stojánky. Předností je i dobře ušité horní a boční pevné madlo a teleskopické madlo s výsuvem do 104 cm. Na přední stěně kufrů se nachází dvě kapsy, zadní stěnu zdobí jmenovka.

Vnitřek nabízí standardní prostor s fixačními popruhy a velkou síťovanou kapsou. Úžasná je 5- letá záruka, u této kategorie nevídaná.

Sada obsahuje malé a střední zavazadlo.

Klady a zápory:

plus pětiletá záruka, expandér u všech velikostí, lidová cena

minus kabinová verze nemá zámek

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

image002

 

Firma Cavalet byla založena v roce 1945 ve švédském Söborgu, kdy dva mladí podnikatelé Carlo Hjort a Willy Olsen využili vlnu poválečené euforie a později také rozmach leteckého cestování. To, že se během následujících 20 let desetkrát zvýšil počet cestujících a stal se dostupným pro široké masy, jejich obchodu velice napomohlo. Moderní cestování přineslo nové požadavky na moderní zavazadla. Doba, kdy cestovala zejména vyšší společenská vrstva a na cesty parníkem jim těžké kufry stěhovalo služebnictvo byla definitivně pryč. Zakladatelé se při názvu trochu inspirovali pojmenováním Caravelle, což byl francouzský jetliner a předchůdce nadzvukového letadla Concorde. Díky novým materiálům a inovativním designům se stal Cavalet v krátké době jedním z největších výrobců zavazadel v Evropě. Vývoz směřoval hlavně do Velké Británie, Německa, Holanska a Belgie. V továrně Körsor bylo vyrobeno přes 400 000 kufrů. Společnost si získala pověst vizionáře a zaměstnávala mnohem více designérů než konkurence. Ačkoliv byla firma v roce 1980 prodána korporaci ÖK, zůstala nadále švédskou značkou ctící své tradice.

kufrland-cavalet-promo