Půjčovna zavazadel

Cestujete málo a nechcete si zbytečně pořizovat a skladovat doma kufry? Máme pro vás řešení.

půjčovna (1)

 

Systém půjčení: Zavazadlo si v podstatě koupíte za plnou cenu a po použití vám tuto částku vrátíme sníženou o cenu půjčovného, která činí 20% ceny zavazadla.

Modelová situace: Potřebujete kufr na víkend. Ve čtvrtek si u nás vyzvednete nový kufr a v pondělí nám ho vrátíte. Vyberete si kufr v ceně 1490 Kč, zaplatíte ho a v pondělí přinesete zpátky. My vám odečteme 298 Kč za půjčení a vrátíme zpátky 1192 Kč.

Poškození půjčeného zavazadla: V případě, že během půjčení bude zavazadlo poškozené, nebo na něm budou známky většího než běžného opotřebení, nárokujeme si odečtení amortizace podle rozsahu opotřebení či výše poškození. V případě že poškození bude zaviněno přepravní společností, je pouze z vaší strany nutné přepravci škodu nahlásit a o zbytek se postaráme my. V tomto případě vám odečteme pouze základné půjčovné.

Zavazadlo vám můžeme také zaslat na libovolnou adresu v ČR a půjčovné se tím navýší pouze o 100 Kč za dopravu. Po použití nám ho pošlete zpátky, my odečteme půjčovné + 100 Kč a zbytek peněz vám vrátíme. Pokud si půjčujete zavazadlo touto cestou, tedy přes e-shop, uveďte prosím při platbě v košíku do poznámky "půjčovna". Přejete-li si vrátit peníze na účet, připište tam také bankovní spojení.

Pokud se vám zavazadlo líbí a rozhodnete si ho nechat tak nám ho prostě nevrátíte a my to vyhodnotíme jako nákup.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte na nás obrátit.