Chill Palm

Kabinové skořepinové zavazadlo s palmovým potiskem

Vyprodáno
Code: 2001
Brand: CAVALET
2 290 Kč / ks 1 893 Kč excl. VAT
Category: Skořepinové / hard /
Warranty: 5 LET
Počet koleček: 4
Zamykání: TSA kódovací zámek
Expandér: ne
Barva: motiv, růžová (fialová)
Barva- upřesnění: růžová s motivem
Velikost: příruční
Rozměry ( v cm): 55x40x20
Hmotnost (v kg): 3,1
Objem (v litrech): 36
Materiál: ABS + polykarbonát
kufrland cavalet chillpalm (1)
Nízká cena
FreeFree

Zavazadla Chill Palm evokují na první pohled bezstarostnou dovolenou. Vzor s s motivy palmy najdeme dokonce i na vnitřním polstrování. Kromě veselého motivu se ale model vyznačuje také skvělou výbavou. Skořepina je vyrobena z mixu polykarbonátu a ABS.

Součástí výbavy jsou čtyři dvojitá kolečka, čtyři boční plastové stojánky, horní a boční pevné madlo a teleskopické madlo vysouvací se do výšky 104 cm. Všechny tyto komponenty jsou v černé barvě stejně jako integrovaný kódovací TSA zámek a skvěle kontrastují s růžovým motivem. Střední a velká verze navíc mají užitečný zip pro zvětšení objemu.

Uvnitř je prostor, který v nevšední barevné kombinaci disponuje odděleným prostorem velkou síťovanou kapsou, menší kapsou na doklady a fixačními popruhy v obou částech vnitřku. 

Zavazadlo lze zakoupit i jako součást dvoudílné sady, velkého a kabinového rozměru a to se slevou 500 Kč !

plus  originální design, dobrá výbava, slušná cena

minus  kabinová verze nedisponuje expandérem

 

 

 

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

image002

 

Firma Cavalet byla založena v roce 1945 ve švédském Söborgu, kdy dva mladí podnikatelé Carlo Hjort a Willy Olsen využili vlnu poválečené euforie a později také rozmach leteckého cestování. To, že se během následujících 20 let desetkrát zvýšil počet cestujících a stal se dostupným pro široké masy, jejich obchodu velice napomohlo. Moderní cestování přineslo nové požadavky na moderní zavazadla. Doba, kdy cestovala zejména vyšší společenská vrstva a na cesty parníkem jim těžké kufry stěhovalo služebnictvo byla definitivně pryč. Zakladatelé se při názvu trochu inspirovali pojmenováním Caravelle, což byl francouzský jetliner a předchůdce nadzvukového letadla Concorde. Díky novým materiálům a inovativním designům se stal Cavalet v krátké době jedním z největších výrobců zavazadel v Evropě. Vývoz směřoval hlavně do Velké Británie, Německa, Holanska a Belgie. V továrně Körsor bylo vyrobeno přes 400 000 kufrů. Společnost si získala pověst vizionáře a zaměstnávala mnohem více designérů než konkurence. Ačkoliv byla firma v roce 1980 prodána korporaci ÖK, zůstala nadále švédskou značkou ctící své tradice.

kufrland-cavalet-promo