Chill Palm

Střední skořepinové zavazadlo s palmovým potiskem

Vyprodáno
Kód: 2002
Značka: CAVALET
2 490 Kč / ks 2 058 Kč bez DPH
Kategorie: Skořepinové / hard /
Záruka: 5 LET
Počet koleček: 4
Zamykání: TSA kódovací zámek
Expandér: ano
Barva: motiv, růžová (fialová)
Barva- upřesnění: růžová s motivem
Velikost: střední
Rozměry ( v cm): 65x45x25/29/
Hmotnost (v kg): 4
Objem (v litrech): 65 /80/
Materiál: ABS + polykarbonát
kufrland cavalet chillpalm (4)
Nízká cena
ZdarmaZdarma

Zavazadla Chill Palm evokují na první pohled bezstarostnou dovolenou. Vzor s s motivy palmy najdeme dokonce i na vnitřním polstrování. Kromě veselého motivu se ale model vyznačuje také skvělou výbavou. Skořepina je vyrobena z mixu polykarbonátu a ABS.

Součástí výbavy jsou čtyři dvojitá kolečka, čtyři boční plastové stojánky, horní a boční pevné madlo a teleskopické madlo vysouvací se do výšky 104 cm. Všechny tyto komponenty jsou v černé barvě stejně jako integrovaný kódovací TSA zámek a skvěle kontrastují s růžovým motivem. Střední a velká verze navíc mají užitečný zip pro zvětšení objemu.

Uvnitř je prostor, který v nevšední barevné kombinaci disponuje odděleným prostorem velkou síťovanou kapsou, menší kapsou na doklady a fixačními popruhy v obou částech vnitřku. 

Zavazadlo lze zakoupit i jako součást třídílné sady a to se slevou 1000 Kč !

plus  originální design, dobrá výbava, slušná cena

minus  kabinová verze nedisponuje expandérem

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

image002

 

Firma Cavalet byla založena v roce 1945 ve švédském Söborgu, kdy dva mladí podnikatelé Carlo Hjort a Willy Olsen využili vlnu poválečené euforie a později také rozmach leteckého cestování. To, že se během následujících 20 let desetkrát zvýšil počet cestujících a stal se dostupným pro široké masy, jejich obchodu velice napomohlo. Moderní cestování přineslo nové požadavky na moderní zavazadla. Doba, kdy cestovala zejména vyšší společenská vrstva a na cesty parníkem jim těžké kufry stěhovalo služebnictvo byla definitivně pryč. Zakladatelé se při názvu trochu inspirovali pojmenováním Caravelle, což byl francouzský jetliner a předchůdce nadzvukového letadla Concorde. Díky novým materiálům a inovativním designům se stal Cavalet v krátké době jedním z největších výrobců zavazadel v Evropě. Vývoz směřoval hlavně do Velké Británie, Německa, Holanska a Belgie. V továrně Körsor bylo vyrobeno přes 400 000 kufrů. Společnost si získala pověst vizionáře a zaměstnávala mnohem více designérů než konkurence. Ačkoliv byla firma v roce 1980 prodána korporaci ÖK, zůstala nadále švédskou značkou ctící své tradice.

kufrland-cavalet-promo