BestWay

Černá taška na kolečkách palubního rozměru

Delivery to:
26.6.2019
Skladem (2 ks)
Code: 2104
Brand: FABRIZIO
1 590 Kč / ks 1 314 Kč excl. VAT
Category: Tašky a batohy
Warranty: 2 roky
Velikost: příruční
Rozměry ( v cm): 55x35x20
Hmotnost (v kg): 2,5
Objem (v litrech): 36
Zamykání: ne
Materiál: polyester
Barva: černá
Počet koleček: 2
kufrland fabrizio bestway (3)
Nízká cena
FreeFree

Tato taška na dvou kolečkách je oblíbená, protože svými parametry splňuje podmínky pro kabinové zavazadlo. Je z odolného ripstopového materálu a je možné ho přenášet až čtyřmi různými způsoby. Má totiž pevné madlo na přední stěně, zboku na na vrchu. Navíc disponuje teleskopickým madlem s výsuvem do výšky 103 cm. Vnějšek doplňují kompresní popruhy na přezku, přední kapsa na zip, dvě kolečka a spodní ochrana před poškozením tkaniny.

Velkou výhodou jsou kvalitní kolečka, ochranné stojánky a pevná i výsuvná rukojeť na horní straně (lze vysunout do výšky 104 cm). Pro klasické nošení v ruce slouží dvojité madlo se spojovacím článkem. Zboku i nahoře se nachází dvě praktické kapsy na zip. Kompresní popruhy v bleděmodré barvě optimalizují skladování.

Vnitřek zaujme svou modrou barvou. Prostor doplňuje síťovaná kapsa, oddělený prostor a dvoje fixační popruhy. Hlavní zip lze uzamknout visacím zámkem.

Klady a zápory:

plus odolný materiál, víceúčelnost, dobrá cena

minus zámek není součástí výbavy

 

 

 

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

kufrland-fabrizio-logo

Prapůvod firmy Fabrizio najdeme v Česku a to konkrétně v Reichenbergu (Liberci), kde již v roce 1652 rozjel podnikání Christian Sieber. Původně šlo o výrobu pytlů. Firma se později přestěhovala do Bad Reichenhallu v Bavorsku a postupně rostla až do dnešních rozměrů. Firma má stále rodinný charakter a již jedenáctá generace dohlíží na kvalitu výrobků, které se navrhují v Německu a vyrábí v Číně. Preciznost tak jde ruku v ruce s levnou cenou.

kufrland--fabrizio