Cargo BPT cabin

Skvělá multifunkční taška s kolečky

Vyprodáno
Kód: 1971
Značka: CAVALET
2 890 Kč / ks 2 388 Kč bez DPH
Kategorie: Tašky a batohy
Záruka: 2 roky
Rozměry ( v cm): 55x38x20
Hmotnost (v kg): 2,4
Objem (v litrech): 40
Materiál: polyester
Barva: černá
Počet koleček: 2
kufrland cavalet cargobpt 1
Nízká cena
ZdarmaZdarma

Taška na kolečkách z kolekce Cargo je dokonalým společníkem na cesty. Ocení jí každý prakticky založený cestovatel. Lze ji použít jako batoh do města či do hor, nebo jako kabinové zavazadlo do letadla.Je lehká, odolná a unese i těžší náklad.

Součástí výbavy je teleskopické madlo, které je schované zipem pro případ, že ho chcete používat spíše jako batoh. Nemáte-li příliš těžký náklad, je tady pevně ušité horní madlo, za které zavazadlo jednoduše nesete v ruce. Pro případ použití tašky jako zavazadla slouží dvě kolečka a již zmiňované vysouvací madlo. Velmi praktické jsou zadní popruhy, které lze vytáhnout ze zipem uzavřeného prostoru, kdykoliv ho chcete použít jako batoh. Popruhy jsou nastavitelné a příjemně vyztužené. Na přední stěně najdeme jednu menší kapsu na doklady a jednu opravdu velkou s přihrádkou na notebook jakékoliv velikosti.

Hlavní prostor batohu je řešen stroze a je primárně určen k uskladnění co nejvíce věcí.Zip hlavního prostoru lze uzamknout visacím zámkem, které je možné dokoupit. Tašku doplňují dva kompresní popruhy na obou stranách zvenku a výrobce navíc jako bonus přikládá visací jmenovku.

Klady a zápory:

plus lehkost, odolný materiál, multifunkčnost

minus visací zámek není součástí jinak úžasné výbavy

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

image002

 

Firma Cavalet byla založena v roce 1945 ve švédském Söborgu, kdy dva mladí podnikatelé Carlo Hjort a Willy Olsen využili vlnu poválečené euforie a později také rozmach leteckého cestování. To, že se během následujících 20 let desetkrát zvýšil počet cestujících a stal se dostupným pro široké masy, jejich obchodu velice napomohlo. Moderní cestování přineslo nové požadavky na moderní zavazadla. Doba, kdy cestovala zejména vyšší společenská vrstva a na cesty parníkem jim těžké kufry stěhovalo služebnictvo byla definitivně pryč. Zakladatelé se při názvu trochu inspirovali pojmenováním Caravelle, což byl francouzský jetliner a předchůdce nadzvukového letadla Concorde. Díky novým materiálům a inovativním designům se stal Cavalet v krátké době jedním z největších výrobců zavazadel v Evropě. Vývoz směřoval hlavně do Velké Británie, Německa, Holanska a Belgie. V továrně Körsor bylo vyrobeno přes 400 000 kufrů. Společnost si získala pověst vizionáře a zaměstnávala mnohem více designérů než konkurence. Ačkoliv byla firma v roce 1980 prodána korporaci ÖK, zůstala nadále švédskou značkou ctící své tradice.

kufrland-cavalet-promo